-

smieciu

Co w sumie jest bardziej pedalskie: UE czy PiSowski wyborca i blogger?

Nie wiem doprawdy czemu ja to robię. Może jestem nienormalny? Może te skrzyżowanie infantylności z kretynizmem jest dzisiaj normą i ja niepotrzebnie się tym przejmuję? Trudno. Powiedzmy że jestem człowiekiem z minionej epoki, który ciężko się przystosowuje do rzeczywistości. Mam chyba jakiś tryb w mózgu, który mi się załącza niepotrzebnie i każe odnosić się do różnych wpisów, wypowiedzi. Nikt tego nie robi, pewnie uznając że takie czasy ale tak jak napisałem, ja tkwię w innych więc nie mam wyboru. No więc jedziemy!

Tym razem padło na wybór przewodniczącego Komisji Europejskiej. PiSowcy zostali uszczęśliwieni wyborem pani von der Leyen. Dlaczego? Ponieważ zamiast być ruchanym brutalnie przez Timmermansa dostali sympatyczną Niemkę. Ale czy to nie dziwna postawa? Przecież Każdy PiSowiec tyle mówi o tradycyjnych wartościach. Wydawało się że powinien być za tradycyjnym stosunkiem seksualnym, nie ulegać modzie LGBT. Niestety. Jak zawsze, kiedy okazuje się że trzeba być mężczyzną PiSowiec nagle woli by było łagodniej. Ot niech ktoś, zanim przerucha, po prostu powie że zrobi to kulturalnie i w sympatycznie medialny sposób. Jak kobieta ... Tak, właśnie. W stylu LGBT.

Czy będzie ruchany przez Żydów, Amerykanów czy starych dobrych Niemców. On rozpaczliwie potrzebuje tego wytłumaczenia oraz aceptacji jak jakaś tranwestycka dziwka, której dawanie dupy stało czynem wyzwalającym. Prowadzącym do tej zamarzonej wolności właśnie. Dlatego wbrew pozorom PiSowiec znakomicie odnajduje się w dzisiejszych czasach. On wie że dzisiaj nie da się nic osiągnąć bez dawania dupy. Stołki dla swoich lub choćby tylko dla swoich idoli można zdobyć jedynie tak. Tylko nie chciałby by było tak jak PO, które dawało dupy jak rasowy pedał, dobrze za kasę. Nie. PiS wolałby tak delikatniej, za jakimiś zasłonami, parawanami połączonymi z psychicznie uspokajającymi środkami.

Jeśli te warunki są spełnione, a są bo rozwinięta kultura pedalstwa UE rozumie te potrzeby to może być. PiSowiec może się pocieszać że przewodniczącą została pani von der Leyen, bo przecież mógł być twardy Timmermans. Nie ważne że nikt nie wie czy pani Ursula od początku nie była wyznaczona na stołek. Ważne jest to przesłanie: owszem będziemy ruchani. Ale osiągnęliśmy to o co chodzi: ruchani miękko i z wyczuciem.

Ktoś może powiedzieć że przeginam. Ale spójrzmy do tekstu Marcina-K. On to świetnie opisał. Niby tej UE nie lubi i się z niej śmieje. Przecież ta instytucja jest żałosna jak pisze. Czy jednak przeszkadza mu że te pedały narzucają Polsce prawo i mogą decydować o wewnętrznych sprawach? Oczywiście że nie! Taka UE jest nawet lepsza. Właśnie taka. Pedalska, rządzona przez ludzi od krzywizn ogórków. Gorzej byłoby gdyby była twardsza, gdzie państwa narodowe walczyłyby twardo o swoje. To mogłoby być niewesołe gdyż ruchanie bardziej bolesne. Natomiast tak jak jest teraz jest całkiem niezłe.

Nie warto w sumie nawet się interesować tą całą UE, jej strukturami i procesami decyzyjnymi. Wszyscy wiedzą że to pic na wodę, fotomontaż. Wszyscy wiedzą że ktoś zostanie wybrany, ktoś o tym zadecyduje i ten ktoś będzie prowadzić politykę taką jaką uzna za słuszną. A że polityka będzie idiotyczna? Tym lepiej przecież! Czyż UE nie jest dla idiotów? Kiedyś upadnie. Zanim to jednak nastąpi PiS musi dostować się do poziomu. No nie ma wyjścia! Starą Lagarde damy na szefa ECB. Kolejna kobita na stołek? Czemu nie. Przecież to bez znaczenia. To tylko kibitowe równouprawnienie. To tylko Europejski Bank Centralny, który wydrukował przez ostatnie parę lat biliony Euro rozdając je Niemcom ale i Polakom też dostały się ochłapy. Więc.. jest ok. Morawiecki tak stwierdził a on przecież zna się z tymi ludźmi.

Którzy drukują pustą europejską kasę, którą jednak cały świat na czele z Chinolami jakoś bardzo szanuje.

W takim otoczniu PiSowcowi nie trzeba dużo do szczęścia. Przecież mógł być Timmermans a nie prawa ręka Angeli Merkel i kobita od socjalu zarządzająca dotychczas miniserstwem obrony. No i która oczywiście wzorem naszego premiera (może z czasem i on tam się znajdzie?) studiowała m.in. na London School od Economics (tzn. nie wiem czy Morawiecki tam też się załapał ale on nie jedną szkołę łyknął a to ważne w CV).

UE jest więc ok.

I Trump też jest ok...  Bo przecież mógł np. Dudzie kazać na klęczkach a nie na stojąco  podpisywać traktat który zobowiąże nas do dania dupy za które wyłożymy ciężką kasę ale szczęśliwie roztoczy tak potrzebną PiSowcowi iluzję.

I Żydzi też są ok gdyż nasz ciężki los lżejszym robi sympatyczny sierżant, który bawi PiSowców żartami związanymi z liczbą 447.

No i coż. W końcu i Niemcy. Niemcy nie są tacy źli jak ich malują. Przykładna matka siedmiorga dzieci kobita od wszystkiego, czyi do d... niczego zajmie miejsce pijaka Junckera. Jest niemrawa więc można śmiało powiedzieć: Polska rządzi!

Czyż nie wspaniale jest być w dzisiejszych czasach PiSowcem? Tylko triumfy i sukcesy. A z pewnością to nie ich koniec... Pedalstwo jak przecież wiemy jest ostro w natarciu!

 

(proszę się nie zbytnio nie denerwować stylem i słownictwem, tak jak napisałem, załącza mi się czasem ten defekt w mózgu, ale nie za często, choć nie wiem co przyniesie przyszłość...)tagi:

smieciu
3 lipca 2019 23:13
31     1857    5 zaloguj sie by polubić
komentarze:
MarekBielany @smieciu
4 lipca 2019 00:05

Za dużo telewizora.

zaloguj się by móc komentować

smieciu @MarekBielany 4 lipca 2019 00:05
4 lipca 2019 00:18

Fakt. Najbardziej zadziwia mnie jego wpływ w dzisiejszych czasach. Jest internet ludzie piszą niby teksty ale tak naprawdę powielają przekaz TV.

zaloguj się by móc komentować

MarekBielany @smieciu 4 lipca 2019 00:18
4 lipca 2019 00:23

tak "in takt".

:) trzeba :) zapiąć "pasy bezpieczeństwa" :)

ale tak aby się nie uduśić. :)

zaloguj się by móc komentować

olekfara @smieciu
4 lipca 2019 11:01

Mnie sie wydaje, że zarówno ci  z prawa jak i lewa, są trzymani na smyczy tylko jednym "logicznym" zdaniem, Kalemu ukraść to żle, jak Kali kradnie to złe nie jest.  Postępowanie zaś logiczne nie jest wskazane, a nawet zabronione. Bo jakby zaczeli myśleć, stała by się tragedia.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @smieciu
4 lipca 2019 13:12

A co Pan by zrobił na miejscu Morawieckiego?

zaloguj się by móc komentować

SalomonH @ewa-rembikowska 4 lipca 2019 13:12
4 lipca 2019 14:16

Nikt wbrew woli na miejscu Morawieckiego by się nie znalazł.

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @smieciu
4 lipca 2019 14:41

Kolejna kobita na stołek? Czemu nie. Przecież to bez znaczenia. To tylko kibitowe równouprawnienie.

 

Proszę nie pisać za szybko.

Czasy są niespokojne.

Trwa wyczekiwanie.

 

Zanim się pojawi ON to panie rządzić mają światem.

Tak kiedyś ustalono, więc cicho sza.

Wszystko wg planu.

 

Nawet taka 'niemrawa Niemra' von der Flintenuschi  ma prawo jeszcze chulać.

Prokuratura jej się, za przeproszeniem, do dupy dobiera a tu bęc: IMMUNITET !

Ale czy wszystko już zaklepane?

Ma mieć jeszcze miejsce dyskusja, głosowanie w PE ...

Czas wyczekiwania.

Specjalistka od numerku 7 też jeszcze czeka

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @smieciu
4 lipca 2019 14:51

... prawa ręka Angeli Merkel i kobita od socjalu zarządzająca dotychczas miniserstwem obrony.

to pogmatwana historia: agent + agent = dwie lwice z lewymi łapkami ... ?

 

... sympatyczny sierżant, który bawi PiSowców żartami związanymi z liczbą 447.

Ponieważ żart liczb dotyczy to proszę o namiar. google nie wypluł nic sensownego. Merci.

zaloguj się by móc komentować

olo @saturn-9 4 lipca 2019 14:51
4 lipca 2019 18:11

zart - jesli dobrze kojarze chodzi o twitterowe szyderstwo danielsa nt. wyniku wyborczego konfederacji: 4,47 %

zaloguj się by móc komentować

yesfan @smieciu
4 lipca 2019 20:57

Jako człowiek z minionej epoki powinieneś sobie dać spokój z wulgaryzmami i tymi wszystkimi dawaniami d.

Może wtedy mógłbym doczytać do końca...

Strasznie schamielismy jako społeczeństwo.

zaloguj się by móc komentować

smieciu @yesfan 4 lipca 2019 20:57
4 lipca 2019 21:09

Napisałem tak a nie inaczej gdyż to już nie ma większego znaczenia. Nie jest jak na mój gust już możliwe prowadzenie dyskursu politycznego innego niż wzajemna adoracja w swoim zamkniętym kręgu. Poza nim zostaje tylko odwoływanie się do jakichś bazowych instynktów i emocji. A tu wiadomo... dupa rządzi. Tak to wygląda obecnie, a ja jedynie poddałem się mimo wszystko duchowi czasu.

A może ktoś z was ma jakieś pozytywne doświadczenia w przekabaceniu drugiego człowieka. Np. PeOwca w PiSowca albo w Konfederatę albo coś w tym stylu? Oczywiście za pomocą swojej argumentacji, dyskusji, rozmów...

zaloguj się by móc komentować

olo @smieciu 4 lipca 2019 21:09
4 lipca 2019 21:32

nie wiem czy to uznasz za pozytywne ale przkupstwo dziala

zaloguj się by móc komentować

smieciu @olo 4 lipca 2019 21:32
4 lipca 2019 21:44

Tak, to jest proste. Ale właśnie mnie ciekawi czy udało się komuś kogoś przekabacić samodzielnie ;)

zaloguj się by móc komentować


Ann28 @smieciu
4 lipca 2019 22:34

Wiesz Śmieciu, mieliśmy kiedyś w rodzinie taki przypadek, że 6letni synek mojej szwagierki uwielbiał używać słowa "siusiak", najlepiej publicznie, podczas spotkań rodzinnych albo w sklepie. Im więcej ludzi go słyszało tym lepiej, ku niemałej, muszę przyznać konsternacji rodziców. Pan ma tak samo z tą różnicą, że temu chłopczykowi po kilku latach wytężonych zabiegów wychowawczych rodzców w końcu przeszło, panu jak widać nie. 

zaloguj się by móc komentować

smieciu @Ann28 4 lipca 2019 22:34
4 lipca 2019 22:40

A skąd pani wie że mam to od dawna, może to świeża przypadłość? Czytała pani jakieś moje teksty wcześniej?

zaloguj się by móc komentować

Ann28 @smieciu
4 lipca 2019 23:13

Z takich zachowań ludzie wyrastają, albo sami, albo z pomocą rodziców. Jeżeli u pana to się objawiło niedawno... Cóż, to jest problem. Tego chłopczyka w końcu wychowano i dzisiaj zachowuje się normalnie, i nie przynosi wstydu rodzinie, natomiast co do pana, to chyba sobie po prostu daruję na przyszłość pańskie teksty. 

zaloguj się by móc komentować

MarekAd @smieciu
5 lipca 2019 01:56

Że co?! Że jak?! kilka lat wytężonych zabiegów wychowawczych, żeby oduczyć 6 latka słowa "susiak"? Tu się aż prosi, żeby powiedziec ja p....ę (pod ta notką jest to chyba dozwolone ;-)

Takie sprawy załatwia się w jeden wieczór (bez metod przemocowych oczywiście). Wygląda na to, że o nie dzieciak przynosił wstyd rodzienie, ale rodzina dzieciakowi, że była taka nieporadna.

zaloguj się by móc komentować

MarekAd @MarekAd 5 lipca 2019 01:56
5 lipca 2019 01:57

sorki....to było do Ann28

zaloguj się by móc komentować

olo @smieciu 4 lipca 2019 21:44
5 lipca 2019 16:25

tak po dobroci?

mozna kogos uwolnic od odpowiedzialnosci - tez dziala

zaloguj się by móc komentować

Ann28 @MarekAd 5 lipca 2019 01:56
5 lipca 2019 19:32

No patrz pan, jednemu wystarczy jeden wieczór, innemu potrzeba kilka lat, innym to nigdy nie przechodzi. Siusiak czy tam susiak, u śmiecia dupa, różnie to bywa. Najgorzej jednak, kiedy dorosły i podobno inteligentny(?) człowiek bierze wszystko dosłownie, to jest niemal jak w Ikei z interpretacją starego testamentu. 

zaloguj się by móc komentować

MarekBielany @smieciu 4 lipca 2019 21:09
5 lipca 2019 23:53

Wic polega na tym, że nie ma argumentacji, dyskusji, rozmów ...

Nie ma.

A wszystko jest proste, jak budowa cepa.

zaloguj się by móc komentować

TomaszM @smieciu
7 lipca 2019 00:07

A ja się z autorem zasadniczo zgadzam :-) .
Oczywiście krótko dystansowo mnie cieszy że te pajace z PO dostają po tyłku,
 na zasadzie żem słaby emocjonalny człowiek który i czasem poplotkować musi,
 czasem odreagować, czasem ma chwile tej czy inne słabości czy nałogu.

Ale długodystansowo i patrząc logicznie i trzeźwo ... - to ja się z autorem zgadzam.

Jako ortodoksyjny katolik to myślę że zarówno wierchuszka PO jak i PiS równo do piekła trafi.
Władza to wielka odpowiedzialność.
W strategicznych sprawach PO i PiS są zgodne, a być może właśnie PiS jest bardziej skuteczny, zabójczo skuteczny, bardziej dostosowany do polskiej specyfiki, do polskiej 'duszy'.
Pis działa spokojniej, długo dystansowo, niejako przejawiawia pewne cnoty (w rozumieniu greckim, jak cierpliwość, pewna skromność, ... ).
Myślę że ci co to teraz są górą w wielkim świecie 'elit', tych prawdziwych rządzących -> oni postawili na PiS,
 że PiS lepiej się nadaje do przeprowadzenia ich planów.

zaloguj się by móc komentować

olo @smieciu 4 lipca 2019 21:44
18 stycznia 2020 18:08

wujek zdzisiek, w dzisiejszej notce coryllusa.

ciekawe?

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @smieciu
18 stycznia 2020 18:18

a, tak między nami, to podpowiedz o czym traktuje ten tekst?

zaloguj się by móc komentować


stanislaw-orda @olo 18 stycznia 2020 18:29
18 stycznia 2020 19:33

komentujesz tutaj  pod różnymi  nickami?

zaloguj się by móc komentować

olo @smieciu
18 stycznia 2020 20:07

rozumiem, ze nie

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @olo 18 stycznia 2020 20:07
18 stycznia 2020 20:32

rozumiem, że  nie rozumiesz

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @stanislaw-orda 18 stycznia 2020 20:32
18 stycznia 2020 22:14

miało być: rozumiem że rozumiesz

zaloguj się by móc komentować

olo @stanislaw-orda 18 stycznia 2020 22:14
18 stycznia 2020 22:19

obie formy sa poprawne

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować